אמות יזוםאמות יזום ופיתוח נדל"ן בע"מ

אמות יזום (חברה בת בשליטה מלאה) הינה זרוע היזמות, הפיתוח וההקמה של אמות השקעות.
החברה אמונה על הגדלת תיק הנכסים המניבים של אמות השקעות ע"י יזום פרויקטים במגזרי הפעילות הקיימים, תעסוקה, מסחר תעשיה ולוגיסטיקה, וע"י פיתוח מגזרי פעילות חדשים בתחום הנדל"ן המניב, תוך יישום אסטרטגית הצמיחה של אמות השקעות.
החברה משקיעה משאבים רבים בהתאמת הפרויקטים לצרכי הלקוח תוך שימת דגש על הטמעת הטכנולוגיות העדכניות ביותר ליצירת סביבת עבודה נעימה, בריאה ופרודוקטיבית בחללי העבודה הפנימים. המבנים אותם יוזמת החברה מתוכננים בהקפדה על איכות אדריכלית גבוהה בסטנדרטים פורצי דרך בעולם היזמות ומהווים כרטיס ביקור לעסקים הדרים בהם.


לחברה ניסיון והפקת לקחים מעשרות רבות של מבנים המושכרים למאות לקוחות של אמות השקעות. הניסיון הנצבר מתורגם לתכנון יעיל של מעטפת הפרויקטים החדשים על מנת לאפשר ללקוח תכנון פנים לסביבת עבודה פרודוקטיבית, ניצול שטחים מקסימלי, יחסי ברוטו\נטו נמוכים, חסכון באנרגיה, מערכות אלקטרומכניות אמינות, עלויות תפעול ותחזוקה נמוכות ושיפורי בניה רבים נוספים ההופכים כל פרויקט חדש של אמות לאיכותי, מוביל וחדשני ממבנים אחרים בסביבתו.
הפרויקטים אותם יוזמת ומנהלת אמות יזום מבוצעים ע"י קבלני בניין מהשורה הראשונה, בשיטות בניה ובטכנולוגיות מתקדמות, תוך שימת דגש על בנייה ירוקה בתקינה בינלאומית.
הנהלת החברה
יו"ר החברה, אבי מוסלר, מנכ"ל אמות השקעות.
מנכ"ל החברה, שמעון אבודרהם, כיהן בעבר כסמנכ"ל ההנדסה של אמות השקעות.

בימים אלה:

*החברה מקדמת תכנון פרויקט לוגיסטיקה, עם זכייתה במכרז על קרקע בפארק העסקים של מודיעין, הפרויקט מתוכנן לרמת אוטומציה גבוהה כמקובל במרכזים הלוגיסטיים המתקדמים בעולם בהתאמה לגידול העולמי בהיקף שילוח סחורות.


*החברה מקדמת תכנון והקמה של פרויקט משרדים בחולון, לאחר חתימה על עסקת קומבינציה עם עיריית חולון, הפרויקט מתוכנן בראיית צרכי חברות טכנולוגיה גדולות וכולל חללי עבודה גדולים וגבוהים, חדרי שרתים ועוד.


*החברה אמונה על הליך ניהול התכנון וביצוע עבודות הפנים לחברות השוכרות שטחים במגדל אמות אטריום, מגדל המשרדים המתקדם והחדשני בישראל , מגדל המשרדים הראשון והיחיד שהוסמך לתקן הירוק האמרקאי ברמתו הגבוה ביותר LEED PLATINUM.
*החברה, בניהול משותף עם חברת גב- ים, מקימה את פרויקט תוצרת הארץ. פרויקט מרהיב על חטיבת קרקע של כ- 17 דונם בפינת דרך השלום/יגאל אלון/תוצרת הארץ, באדריכלות פורצת הדרך של האדריכל רון ארד.


*החברה בוחנת הצעות לרכישת קרקעות לפיתוח, משתתפת תדיר במכרזי קרקע פומביים ומובילה מהלכים להשבחה של נכסי אמות השקעות.

 

 

לכל הנכסים בבניה

חיפוש נכסים