נגישות באמות השקעות

 

מבוא

בשנת 1998 חוקק חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, תשנ"ח-1998 , אשר מכוחו הותקנו תקנות שונות המיועדות לשפר את איכות חייהם של אנשים עם מוגבלות, ולאפשר השתלבותם של אנשים עם מוגבלות בחברה בכבוד, בשוויון, בנוחות ובעצמאות מקסימלית. אמות השקעות בע"מ רואה חשיבות רבה במתן שירות שוויוני לכלל לקוחות החברה ובתוך כך פועלת ומקדמת את נושא הנגישות בכלל נכסי החברה בכל רחבי הארץ, תהליך זה מלווה על ידי עמותת נגישות ישראל. אנו באמות השקעות פועלים להנגשת כלל הנכסים על מנת לאפשר הגעה נוחה ושוויונית לכלל האנשים תוך תהליך סדור שילווה אותנו בשנים הקרובות.

 

הנגשת השירות ללקוחות החברה

מאחר רואה חשיבות רבה בהנגשת הנכסים והנגשת השירות ללקוחותיה, מנהלי ועובדי החברה עברו הדרכות בנושא נגישות השירות ונגישות בכלל, במסגרתם קיבלו העובדים כלים להתמודדות עם שירות נגיש והתנסו התנסות חוויתית במתן שירות נגיש. 
 

הנגשת מוקד טלפוני

במטה החברה ובנכסיה הונגשו נתבי השיחות הטלפוניות לטובת לקוחות עם מוגבלות והנם ללא מוזיקת רקע, בקצב איטי ובשפה ברורה. קו טלפוני: 03-5760500 , כתובת דוא"ל:marketing@amot.co.il

 

הנגשת המבנים

באמות קיימת תכנית עבודה רב שנתית שמטרתה הנגשת נכסי החברה. במסגרת התכנית, אשר הוכנה בהתאם להוראות החוק והתקנות שהותקנו מכוחו, מונגשים נכסי אמות הפרוסים בכל רחבי ישראל. ההנגשה הפיזית מבוצעת תוך ליווי של יועצי נגישות מקצועיים מקרב עמותת נגישות ישראל. בסיום הנגשת כל נכס מוענק על ידי עמותת נגישות ישראל "אות נגישות ישראל" המעיד על עמידה בדרישות החוקים והתקנות התקפים במועד אישור והענקת האות.. בתוך כך, בכל חניוני החברה קיימים מקומות חנייה שמורים לאנשים עם מוגבלות אשר סמוכים לפתח הכניסה למבנה. 

 

הנגשת אתר אינטרנט

אמות השקעות מייחסת חשיבות רבה להתאמת אתר האינטרנט וזאת מתוך תפיסת עולם כי יש לאפשר לכל בני האדם הזדמנות שווה ונגישות לשירות ולמידע. לשם כך, פעלה החברה במאמצים רבים להנגשת אתר האינטרנט שלה על מנת לאפשר לאנשים עם מוגבלות לגלוש בצורה נוחה. אתר האינטרנט מונגש בהתאם להנחיות נגישות בתקן ישראלי 5568 "קווים מנחים לנגישות תכנים באינטרנט לרמה AA . תקן ישראלי זה זהה למסמך הקווים המנחים של הארגון הבינלאומי העוסק ברשת 2.0 {WCAG} web content accessibility guidelines. אם במהלך הגלישה נתקלת בבעיה בנושא נגישות החברה תמיד תשמח לסייע ולהשתפר באמצעות פניה לרכז הנגישות של החברה, אשר פרטיו מצויים מטה.

 

הנגשת המידע והפרסום

החברה עוסקת בהנגשת המידע והפרסום לציבור לקוחותיה באופן שבו כל אדם יוכל ליהנות משירותיה.
פנייה בנושא נגישות
אנו נשמח לקבל פניות לקבלת מידע ו/או הצעות לשיפור בכל הקשור לנגישות בנכסי החברה. הנך מוזמן ליצור קשר בכל עת עם רכז הנגישות בארגון , בן אברהם ממונה ביטחון ארצי ורכז הנגישות.

 

לטבלת הנגישות של כל נכסי אמות לחצו כאן

 

פניות הציבור:

טלפון: 03-5760500
טלפון נוסף: 03-5760554
כתובת דוא"ל: ben@amot.co.il

חיפוש נכסים